Tadında sohbet

562 0 admin
Uncategorized 16 Mayıs 2021, Pazar

Tadında sohbet olan tutkuevi adresimizde bir çok kez düzen bozuldu, yeniden kuruldu. Yıkılan kaybedilen hiçbir şey yok. Lakin değişen çok şey var. Her değişim ürkütücü bir karmaşa gibi görünsede çözümsüz olmayacak hiçbir sorunumuz olmadan birlikte ilerliyoruz.
Birbirimizi anlayarak, saygı ve sevgi içinde sohbet ederek örüyoruz bu kez duvarları. Yeni düzen bir tehtit degil, bizim seçimimiz. Teknolojik gelişmelerle ilerleyen yeni bir sohbet platformu haline geliyoruz. Bir kez daha farkımız olan hakikatimizle yüzleştik samimiyetimizle pekiştik.
Şikâyet etmemeyi olana güvenmeyi ve teslimiyeti sağladık. Bizimmekan içinde ne kadar şikayete saparsan o denli şükre davet edilirsin. Bizimle sohbet ederken dengelenirsin.
Belki sarsıldınız, belki acıtıldınız yada fazlasıyla şiddet gördünüz. Hikayenizi siz paylaşmadan bilemeyiz. Lakin siz bize ne verirseniz sohbetintadi o kadar fazlasını size verir.
Sadece farketmeli ve hak etmelisiniz sevgili okurlar.

Tadında sohbet

Hayat bir ödül değil bir hak ediştir bence. Şartlar bu yüzden hep seni kazanmaya zorlayacaktır bu hayatta. Aslında herşey bir döngü içinde.
Bu sohbet siteleri içinde de aynı. Sisteme girdiğiniz an buradaki yetkili arkadaşlar bir döngü içinde sizi kazanmaya çabalayacaklar.
Hayatta hak edenindir mutluluk ve düzen. O yüzden  her yerde hak eden olun. Sosyal yada reel farketmez. Siz siz olduğunuz sürece farkı yoktur alanın. Yeterki siz olması gerekenin olacağını verin.
Her yeni bir user temiz bir hayat sohbet için girer platforma. Yaşadıkça hikayelerini yazar genel chat alanına. Sonra zamanla bakıldığında birçok hikaye var aslında sizinle aynı şartlarda.
Çocukluk anıları,  travmalar, eski ilişkiler her zaman inişler çıkışlar vardır hem sanal içinde hem reel hayatta. Bu bunalmışlıklarına bir ritim ve değişkenlik katacak sohbetsenle.
Düştüğünde kalkabiliyorsan hayat güzel. Kararları ben veririm de, yoluna devam et!
Bu chat platformunda problem çözme becerini, yalnızlıkla başa  çıkma yollarını, iletişim modellerini ve her ilişki için beklentilerini düzenlemeyi öğrene bilirsin.

O halde tadındasohbet seninle sohbetintadi olan tutkuevi ve sohbetsenle adresinde. Bugünlük Hoşçakalın daha güzel makalelerde buluşmak ümidiyle…
Sağlık ve mutlulukla kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.